Žiniasklaida apie mus

Iš emigracijos grįžę broliai nuo kvaišalų vaduojasi Molėtuose

Linksmybės, automobiliai, merginos, narkotikai, emigracija, vagystės, kalėjimas. Ir bandymas sustabdyti užburtą velnio ratą.


Aštri tema: ar Lietuva paseks Olandijos pavyzdžiu?

Apie vadinamosios „žolės“ rūkymą sklando daugybė mitų. Kurie iš jų – teisingi, kiek ji gali pakenkti žmogui ir kiek pavojingos lietuviškos kanapės, aiškinsis BTV laida „Auksarankiai“.


Kodėl vis dar tikime, kad yra „lengvesnių“ ir „sunkesnių“ narkotikų?

Tiesiog pamėginau paklausti savęs, kas man šiandien svarbiausia pačiam, kas kelia nerimą, matant sparčiai didėjantį nuo įvairių priklausomybių kenčiančių žmonių skaičių? Jaunėjantį jų amžių…


Para su norinčiais laimėti gyvenimą

Vaidas-narkomanas, Jurga-narkomanė, Aidanas-priklausomas, Vadimas-narkomanas, Jonas-priklausomas, Olia-narkomanė, Karolis-narkomanas…


Siesarčio pakrantėje – blaivėjanti „Nugalėtojų akademijos“ bendruomėnė

Šiuo metu šešiolika žmonių iš įvairių Lietuvos miestų Bučeliškių kaime ieško tikrojo gyvenimo džiaugsmo – blaivystės.


Besigydantis narkomanas: nepasveiksi, jei trūks noro

„Svarbiausia – noras, dabar tikrai noriu“, – šią frazę kalbėdamas apie savo pasiryžimą įveikti priklausomybę narkotikams gal dešimt kartų pakartojo 31 metų vyras, kuris pirmą kartą su narkotikais susidūrė būdamas 17-kos.


Besigydanti narkomanė: esu 40-ties, o gyvenimą pradedu nuo 18-os

„Esu trylika kartų teista, šešis kartus sėdėjau pataisos namuose“, – taip savo istoriją pradeda buvusi narkomanė, kuri šiuo metu gydosi Vilniuje įsikūrusiame reabilitacijos centre „Nugalėtojų akademija“.


Reportažas apie “Nugalėtojų akademijoje” sveikstančius priklausomuosius

Apsilankymo metu žurnalistai kalbėjosi su sveikstančiais priklausomaisiais, darbuotojais ir bendruomenės vadovu, kurie suteikė išsamesnės informacijos apie reabilitacijos centre “Nugalėtojų akademija” veikiačią programą.


Tylus žudikas – narkotikai

Subadytos venos, pašlijusi sveikata ir kalnai skolų. Pagaliau ateina momentas, kai narkomanai susimąsto: „O kas toliau – į kalėjimą ar į kapines?“ Apsisprendę nevartoti kvaišalų, jie atvažiuoja į narkomanų reabilitacijos centrą. Čia jiems sveikti ir stotis ant kojų padeda psichologai, socialiniai darbuotojai.
Pirmasis Lietuvoje nuo narkotikų ir alkoholio priklausomų žmonių psichosocialinės reabilitacijos centras, įsteigtas 1992 metais.

Kontaktai

Reabilitacijos centras "Nugalėtojų Akademija" Adresas: Bučeliškės g. 16, Bučeliškės kaimas, Molėtų rajonas LT-33166 Telefonas: +370 383 52092 El. paštas: info@nugaletojuakademija.lt Darbo laikas: pirmadienis - sekmadienis 24/7
© 2020 KV, Nugalėtojų Akademija. Visos teisės saugomos.