Atsiliepimai

Tam, kad reabilitacijos centras galėtų tobulėti – mums būtina Jūsų nuomonė, todėl prašome palikti atsiliepimą į kurį būtinai atsižvelgsime ir patalpinsime čia.

  Mano sūnus jau tris savaites, baigęs programą Nugalėtojų akademijoje, džiaugiasi Jūsų didelio darbo dėka ir savo didžiulėmis pastangomis susigrąžintu pilnaverčiu gyvenimu. Kai jaučiu jo teigiamas emocijas, matau šypseną, patiriu šiltą bendravimą, dar kartą noriu visiems Jums padėkoti už tai, kad esate ir darote savo darbą profesionaliai ir nuoširdžiai. Dėkoju Dievui, kad pasirinkome Jūsų bendruomenę sūnaus gydymui.

  Labai ačiū! Rekomenduosiu Nugalėtojų akademiją kaip priklausomybių psichosocialinės reabilitacijos bendruomenių lyderį Psichikos sveikatos paslaugas teikiančių įstaigų specialistams Šiaulių, Mažeikių ir Akmenės rajonuose.

  Dėkinga mama
  Pirmasis Lietuvoje nuo narkotikų ir alkoholio priklausomų žmonių psichosocialinės reabilitacijos centras, įsteigtas 1992 metais.

  Kontaktai

  Reabilitacijos centras "Nugalėtojų Akademija" Adresas: Bučeliškės g. 16, Bučeliškės kaimas, Molėtų rajonas LT-33166 Telefonas: +370 383 52092 El. paštas: info@nugaletojuakademija.lt Darbo laikas: pirmadienis - sekmadienis 24/7
  © 2020 KV, Nugalėtojų Akademija. Visos teisės saugomos.